- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
WR04,06,08,12 Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.001 | $0.00 |
Spesifikasi teknologi WR04X390 JTL
Spesifikasi Teknikal Walsin Technology Corporation - WR04X390 JTL, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Walsin Technology Corporation - WR04X390 JTL
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Walsin Technology |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0402 |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | WR |
| Mod panel | 39 Ohms |
| penilaian | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 0.063W, 1/16W |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| ciri-ciri | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Walsin Technology Corporation WR04X390 JTL.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | WR04X390 JTR | WR04X3903FTL | WR04X3901FTL | WR04X3900FTL |
| Pengeluar | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun WR04X390 JTL PDF datasheets dan dokumentasi Walsin Technology Corporation untuk WR04X390 JTL - Walsin Technology Corporation.
WR04X3903FTRWalsin Technology CorporationRES 390K OHM 1% 0402
WR04X3830FTRWalsin Technology CorporationRES 383 OHM 1% 0402
WR04X3831FTRWalsin Technology CorporationRES 3.83K OHM 1% 0402
WR04X3833FTRWalsin Technology CorporationRES 383K OHM 1% 0402
WR04X3900FTRWalsin Technology CorporationRES 390 OHM 1% 0402
WR04X3902FTRWalsin Technology CorporationRES 39K OHM 1% 0402
WR04X390 JTRWalsin Technology CorporationRES 39 OHM 5% 0402
WR04X38R3FTRWalsin Technology CorporationRES 38.3 OHM 1% 0402
WR04X3901FTRWalsin Technology CorporationRES 3.9K OHM 1% 0402
WR04X3832FTRWalsin Technology CorporationRES 38.3K OHM 1% 0402Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.